zajecia_joga.png

Joga

Zajęcia jogi prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Wybierz dla siebie odpowiednią grupę.

>  joga dla początkujących
>  joga ogólna
>  joga dla osób ćwiczących
>  joga relaksacyjna
>  joga kręgosłupa

zajecia_pilates.png

Pilates

Przesłaniem Pilatesa było wzmocnienie mięśni „środka", mięśni głębokich, które w rezultacie pomogą nam utrzymać wyprostowaną oraz smukłą postawę. Zajęcia pilates to bardzo skuteczny trening całego ciała w skład którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. System ćwiczeń ukierunkowany jest na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała.

>  dowiedz się więcej

zajecia_gong.png

Masaż dźwiękiem

Masaż dźwiękiem mis i gongów jest bardzo skuteczną metodą relaksacyjną. Odprężenie wewnątrz przestrzeni dźwiękowej pomaga w uwolnieniu napięć i blokad, zarówno fizycznych jak też emocjonalnych. W dużym uproszczeniu masaż dźwiękiem polega na ułożeniu mis dźwiękowych na leżącej, ubranej osobie oraz na lekkich uderzeniach w misy.

>  dowiedz się więcej

zajecia_warsztaty.png

Warsztaty

Kilka razy w roku szkoła organizuje warsztaty rozwojowe stacjonarne oraz wyjazdowe. Do udziału w wydarzeniach zapraszamy zarówno osoby uczęszczające na zajęcia w Puławach jak i spoza szkoły.

> sprawdź najbliższe warsztaty

zajecia_indywidualne.png

Zajęcia indywidualne

Oferujemy możliwość praktykowania jogi na sesjach indywidualnych. Zajęcia mogą odbywać się w naszej szkole bądź u zainteresowanej osoby. Skontaktuj się z nami w celu umówienia pierwszego spotkania.