7SENSESPHOTO_joga_Aga_07.jpg

Joga

Praktykę jogi w naszej szkole możesz rozpocząć w dowolnej chwili. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z jogą zapraszamy Cię na zajęcia do grup początkującej lub ogólnej. Masz już przynajmniej kilkumiesięczne doświadczenie? Dołącz do naszej grupy dla praktykujących lub grupy ogólnej. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku.

zajecia_pilates.png

Pilates

Przesłaniem Pilatesa było wzmocnienie mięśni „środka", mięśni głębokich, które w rezultacie pomogą nam utrzymać wyprostowaną oraz smukłą postawę. Zajęcia pilates to bardzo skuteczny trening całego ciała w skład którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. System ćwiczeń ukierunkowany jest na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała.

zdrowy_kregoslup

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia skierowane do osób mających problemy z kręgosłupem oraz innymi stawami. Praktyka asan w tej grupie różni się tym od innych zajęć, że wybieramy tylko pozycje, które mają szczególnie terapeutyczne działanie na kręgosłup, a także stawy biodrowe, kolanowe, stawy barków i nadgarstków.

zajecia_gong.png

Masaż dźwiękiem

Masaż dźwiękiem mis i gongów jest bardzo skuteczną metodą relaksacyjną. Odprężenie wewnątrz przestrzeni dźwiękowej pomaga w uwolnieniu napięć i blokad, zarówno fizycznych jak też emocjonalnych. W dużym uproszczeniu masaż dźwiękiem polega na ułożeniu mis dźwiękowych na leżącej, ubranej osobie oraz na lekkich uderzeniach w misy.

zajecia_warsztaty.png

Warsztaty

Kilka razy w roku szkoła organizuje warsztaty rozwojowe stacjonarne oraz wyjazdowe. Do udziału w wydarzeniach zapraszamy zarówno osoby uczęszczające na zajęcia w Puławach jak i spoza szkoły.

zajecia_indywidualne.png

Zajęcia indywidualne

Oferujemy możliwość praktykowania jogi na sesjach indywidualnych. Zajęcia mogą odbywać się w naszej szkole bądź u zainteresowanej osoby. Skontaktuj się z nami w celu umówienia pierwszego spotkania.